SMUFLANDAS.LT
/

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Su Su daug veiklos ir didele erdve, pramogų kambarys.

 

 

  Vaikų pramogų kambario „Smuflandas“ ŠVENČIŲ sutarties taisyklės:

 

·      Švenčiant gimtadienį ar kitą šventę, į pramogų kambarį „Smuflandas“ leidžiama atsineši savo maistą, gazuotus gėrimus, natūralias sultis, vaisvandenius. Maisto mokestis netaikomas. Karštus gėrimus- kavą, arbatą, kakavą, jei norėsite reikės įsigyti pas mus.

·      Maistą ir gėrimus vartoti galima tik užsakytame viename iš gimtadienio kambarių. ŽAIDIMŲ ZONOJE vaikščioti su maistu, valgyti ir gerti gėrimus vaikams ir tėveliams GRIEŽTAI  DRAUDŽIAMA.

·      Už atsineštas vaišes, jų kokybę ir svečių sveikatos būklę po šventės, atsakingi šventės užsakovai.

·      Pramogų kambaryje „Smuflandas“ alkoholinius gėrimus vartoti draudžiama.

·      Gimtadienių metu kambariuose galima degti ne daugiau kaip 1 fejerverką.

·      Konfeti, pinatas ir muilo burbulus kambaryje naudoti negalima.

·      Po gimtadienio prašome palikti šventės vietą tokią, kokią ją radote, vienkartinius indus sumeskite į šiukšlinę.

·      Ant sienos papuošimus ir girliandas klijuoti su lipniom juostom negalima, turite naudoti daugkartinę spec.gumą. 

·      Už vaikų saugumą pramogų kambaryje šventės metu atsakingi jų tėvai ar kiti asmenys atlydėję juos į šventę, jei vaikai palikti be tėvų, už jų saugumą ir tinkamą elgesį atsakingi šventės užsakovai.

·      Už vaikų pramogų kambario “Smuflandas” inventoriaus, žaislų sugadinimą, indų sudaužymą ar kitokį tyčinį ar netyčinį sugadinimą atsakingi šventės užsakovai. Pramogų kambario administracija už turto sugadinimą gali paprašyti susimokėti.

·      Pramogų kambaryje „Smuflandas“ šventės metu tiek vaikučiai, tiek jų tėveliai turi būti be lauko avalynės. Šaltuoju metų laiku tiek vaikučiams, tiek ir tėveliams rekomenduojame turėti storesnes kojines. Vaikams būti basiems negalima. Turi būti su kojinėmis arba „češkutėmis“, jokia kita avalynė negalima.

·      Į užsakytos šventės trukmę yra įskaičiuotas jūsų atvykimas ir išvykimas. Tvarkytis šventės vietą ir rinktis savo daiktus rekomenduojame likus 15 min iki šventės pabaigos. Vaišių kambarys turi būti atlaisvintas šventės laikui pasibaigus. Vėluojant iš žaidimų kambario išvykti 10 min. SKAIČIUOJAMAS VĖLAVIMO MOKESTIS. Už šventę susimokėti turite išlydėję paskutinius svečius. Prieš šventę užsakovams pasiruošti galima atvykti ne anksčiau kaip 10 min. 

·      Šventės pratęsimas yra mokamas ir užsakomas iš anksto, neužsisakius iš anksto - pratęsimas pagal užimtumą. Šventės metu apie norimą pratęsimą (jei jis galimas) personalą turite informuoti likus 30 min iki šventės pabaigos.

·      Rezervacijos vaikučių šventėms galioja tik sumokėjus avansą, kuris nėra grąžinamas. Jubiliato ligos atveju, pristačius gydytojo pažymą, šventės data bendru sutarimu yra perkeliama 1 kartą mėnesio laikotarpyje. Svečių ligos atveju avansas negrąžinamas ir kitaip nepanaudojamas, vaikų pramogų kambaryje “Smuflandas”. Paskelbus KARANTINĄ ir sustabdžius pramogų kambario veiklą Jūsų sumokėtą avansą grąžinsime dovanų kuponu, kurį galėsite išnaudoti pramogaudami pas mus, arba užsakydami kitą šventę. Grynaisiais pinigais avansas nėra grąžinamas. 

·      Užsakius iš anksto ilgesnį šventės laiką nei 2 val. vėliau ar jau šventės dieną to laiko trumpinti nebegalima. Užsisakius PRIVAČIĄ ŠVENTĘ jos keisti į PAPRASTĄ ŠVENTĘ negalima.

·      Išskirtinę šventės temą susikuria ir pasiruošia patys tėveliai arba iš anksto suderinus su pramogų kambario personalu galima išsirinkti iš siūlomų temų ar sukurti naują temą pagal Jūsų norus. ( Visos dekoracijos ir stikliniai indai, buteliukai po šventės lieka kambaryje – kambarys juos jums išnuomoja užsakant stalo papuošimus) 

 Vaikų pramogų kambario „Smuflandas“ BENDROSIOS taisyklės:

  • Tėveliai, patvirtindami savo      susipažinimą ir sutikimą su pramogų kambario „Smuflandas“ taisyklėmis,      turi pasirašyti pramogų kambario „Smuflandas“ registracijos žurnale, prieš      tai su jomis supažindinę vaikus, kuriuos atsivedė su savimi.
  • Už vaikučių saugumą visiškai      atsako jų tėveliai, įstatyminiai atstovai ar kiti pilnamečiai asmenys,      kurių žinioje yra vaikas.
  • Žaidimų aikštelėje pramogauti gali  vaikai iki 12 metų amžiaus. 
  • Vaikų pramogų kambaryje nėra      teikiamos įprastinės vaikų priežiūros paslaugos, o tik vaikų pramogų      organizavimo paslaugos, vaikams nesilaikant taisyklių, visa      atsakomybė tenka tėvams/įstatyminiams atstovams, vaikų pramogų kambarys      “Smuflandas" nėra atsakingas už vaiko žalos atsiradimą ir atlyginimą,      kuri kilo dėl kambario taisyklių nesilaikymo ar netinkamo laikymosi,      vaiko/-ų neatsargaus ar pavojingo elgesio.
  • Pramogų kambaryje „Smuflandas“      GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA:     

ü Laipioti visomis čiuožyklomis į viršų, bėgioti jomis į viršų ir apačią basomis.

ü Tampyti tinklus, sėdėti į juos įsirėmus ( jie skirti apsaugai ).

ü Neštis mašinas, žaislus, kamuoliukus ir kitus daiktus į įrenginį ir leisti nuo čiuožyklų ar palikti žaislus kamuoliukų baseine. Su visais žaislais žaidžiame ant žemės.

ü Karstytis ant konstrukcijų, lipti ant įrenginio stogo. Šokinėti nuo konstrukcijų žemyn.

ü Kramtyti kramtomą gumą, čiulpti čiulpinukus, saldainius, eiti žaisti su maistu ar gėrimais. Valgome ir geriame švenčių kambariuose (jei esate šventėje) arba prie staliukų.

ü Čiuožti sukta čiuožykla suaugusiems ir vaikams sveriantiems daugiau nei 50 kg. Vaikams joje čiuožti po vieną ar po du, kad nesusidarytų didesnis svoris čiuožykloje nei 50 kg.

ü Šokinėti į kamuoliukų baseiną  

·      Su kamuoliukais žaidžiame dideliame baseine, jeigu su kamuoliukais žaidžiama už jo ribų, tai žaidėjai patys turi surinkti kamuoliukus į baseiną.

·      Ant batuto galima šokinėti svoriui iki 100 kg. Prašome nešokinėti daugiau sveriantiems suaugusiems.

·      Jeigu vaikai per daug triukšmauja, elgiasi neleistinai, nesilaiko bendros tvarkos - kambario personalas turi teisę juos sudrausminti.

·      Jeigu vaikai muša/skriaudžia kitus vaikus, elgiasi nedrausmingai – kambario personalas turi teisę tokius vaikus (kartu su juos lydinčiais asmenimis) paprašyti išeiti iš pramogų kambario. Tokiu atveju pinigai už nepilnai išbūtą laiką nebus grąžinami.

·      Pramogų kambaryje „Smuflandas“ tiek vaikučiai, tiek jų tėveliai turi būti be lauko avalynės. Vaikučiai ir tėveliai turi mūvėti kojines arba „češkes“, basomis vaikams būti NEGALIMA. Į žaidimų aikštelę galima eiti tik su kojinėmis ar češkėmis, su jokia kita avalyne NEGALIMA. 

·      Šiltuoju metų laiku vaikams rekomenduojame turėti ilgesnes kelnes, norint čiuožti nuo čiuožyklų, nes nuogas kūnas ant plastiko neslysta, o ir nubrozdinimų gali atsirasti.

·      Už tyčinį ar netyčinį pramogų kambario „Smuflandas“ turto, inventoriaus sugadinimą visiškai atsako vaiko tėveliai, įstatyminiai atstovai ar kiti pilnamečiai asmenys, kurių žinioje yra vaikas. Pramogų kambario „Smuflandas“ administracija už turto sugadinimą gali paprašyti susimokėti.

·      Dėl visų kitų lankytojų sveikatos ir saugumo, pramogų kambaryje „Smuflandas“ gali pramogauti tik sveiki ir gerai besijaučiantys vaikučiai. Tėvelių prašome supratingumo ir atsakomybės.

·      Į pramogų kambarį draudžiama neštis aštrius daiktus, su kuriais galima susižeisti pačiam ar sužeisti kitus, bei sugadinti kambaryje esantį turtą bei vertybes.

·      Mokykime vaikučius tvarkos ir padėkime jiems susitvarkyti žaidimų zoną po savęs.